Ryzyko ciąży a obliczanie dni płodnych

Witam okres dostalam 29 sierpnia wczesniejsza miesiaczka byla 6 sierpnia to znaczy cykl trwa 24 dni. Wczoraj tj 5 wrzesnia przypadly dni plodne maz dotykal i kladl mi do miejsc intymnych palce i piescil jesli by sie zalatwial i nie umyl rak i kladl te rece czy jest ryzyko ciazy a jezeli by okres byl 28 sierpnia to czy tez moze byc ryzyko ,.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W opisanym przypadku ciąży nie można wykluczyć ( choć ryzyko jest niewielkie). Dla pewności proszę wykonać test ciążowy ( w przypadku gdy opóźni się miesiączka). Pozdrawiam