Ryzyko ciąży a ocieranie się genitaliami w ubraniu

Czy można zajść w ciąze stykając sie narządami przez 2 pary spodni i 2 pary majtek i chusteczke przy minimalnym wytrysku ?
ponad rok temu

Witam serdecznie. Nie można wykluczyć takiej możliwości, jednak prawdę mówiąc szansa na zajście w ciążę w takiej sytuacji jest bardzo mała wręcz znikoma.

Przy dłuższym stykaniu się, na przykład kiedy dziewczyna siedzi na podbrzuszu mężczyzny i sama jest podniecona z dużą ilością wydzieliny pochwowej (lubrikacja) - taka szansa się zwiększa.
Z taką sytuacją zetknąłem się jako biegły. Badania DNA potwierdziły ciążę z takiego kontaktu dwu młodych niepełnosprawnych, w dodatku dziewczyna była dziewicą...
Pozdrawiam.