Ocieranie się genitaliami przez bieliznę a ryzyko ciąży

Witam. Mam 18 lat . W sobotę (28.02.2015) ocieralem się z moją dziewczyną. Oboje mieliśmy na sobie bieliznę. Nie było kontaktu z pochwa ani z członkiem. Z mojego cczłonka wydzialal się jakiś plyn, nie bbyło wytrysku. Dziewczyna jest dziewica i miała w tedy dni nieplodne. Dziś skarży się na boli pochwy. Czy jest w ciąży ? Proszę o pomoc

Aleksander Ropielewski

Jest to niezwykle mało prawdopodobne. Prosze wykonac test ciążowy po uplywie 7-10 dni od opisanego zdarzenia.