Seks przez ubranie a ryzyko ciąży

Witam! Mam takie pytanie czy plemniki mogą rzedostać sie przez 2 pary spodni i 2 pary majtek bo z dziewczyna uprawialismy tak zwany seks przez ubrania oboje bardzo sie stresujemy, prosze oszybka odpowiedz. Pozdraiwm!

Lek. Marta Gryszkiewicz

To praktycznie niemożliwe, by plemniki w wyżej opisanej sytuacji przedostały się do pochwy. Ryzyko, że mogło dojść do zapłodnienia właściwie nie istnieje.