Ryzyko ciąży po dwuminutowym stosunku

WiTAM ! Czy moge zajsc w ciaze jesli uprawiałam dosłonie 2 minutowy sex z chłopakiem bez prezerwatywy ? Chłopak nie puscił się. Przed wejsciem we mnie wytarł penisa. Prosze o odpowiedz

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Nie można wykluczyć możliwości ciąży w opisanym przez Panią przypadku, choć z opisu powyżej wynika że jest to mało prawdopodobne. Dodatkowo prawdopodobieństwo to zmniejszyć może fakt współżycia w tzw dniach niepłodnych cyklu miesiączkowego. Pozdrawiam.