Ryzyko ciąży po pettingu w bieliźnie i krwawienie przed planowanym okresem

W dni płodne, 14 dzień cyklu zazwyczaj 28 uprawialiśmy z partnerem petting. doszło do wytrysku, lecz partner od razu wytarł swoje dłonie i penisa husteczką. Byliśmy w bieliźnie. Jeśli przez przypadek doszło do przeniesienia plemników w okolice pochwy. Dwa dni przed terminem spodziewanej miesiączki nastąpiło krwawienie, które trwało 6 dni, było ono obfite, choć nieco mniej niż zazwyczaj. Po około 3 dniach krwawienia objawy tj ból piersi. Teraz piersi są miękkie i nie bolą. Czy mogę być w ciąży?
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży nie istnieje! Zdecydowanie nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju!