Ryzyko ciąży po stosunku analnym w 11 dniu cyklu

Witam. Uprawiałem wraz z partnerką sex analny bez wytrysku i zabezpieczenia. Była ona w 11 dniu cyklu i dodam że włożyła go kilka razy po czym stwierdziliśmy że chcemy przerwać. Czy jest duża szansa na ciążę ? Czy mam powody do niepokoju i czy kupować tabletkę 72-po ?

Aleksander Ropielewski

Istnieje ryzyko zajścia w ciążę, To czy jest to powód do niepokoju i konieczność stosowania antykoncepcji postkoitalnej pozostawiam do Pana i Pana partnerki decyzji.