Ryzyko ciąży po stosunku analnym w dni płodne i dotknięcie preejakulatu

w czasie dni płodnych bawiliśmy się z chłopakiem podczas stosunku analnego wypłynął preejakulat na udo dotknęłam go ręką partner włożył członka do odbytu gdy po kilku sekundach wyślizgnął się i potarł o pochwę ja wytarłam ręce w łóżko po czym dotykałam łechtaczki czy jest możliwośc zajścia w ciążę ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest niewielkie, aczkolwiek istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego.