Ryzyko ciąży po stosunku bez wytrysku w 8 dniu cyklu

Witam,pierwszy dc miał miejsce 26sierpnia. 8dc uprawiałam seks.Pierwszy stosunek odbył się z zabezpieczeniem,drugi po chwili,po oddaniu przez chłopaka moczu,bez zabezpieczenia.Wytrysk nastąpił poza pochwą,chłopak nie wychodził ze mnie na ostatnią chwilę. Moje cykle trwają 27-31dni.Odczuwam dzisiaj dolegliwości towarzyszące owulacji. Zakładając,że długość tego cyklu to 27dni wg jednych źródeł był to już pierwszy dzień płodny,wg innych niepłodny.Jak duże jest ryzyko ciąży i kiedy zrobić test?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Istnieje możliwość ciąży w Pani przypadku ( szanse na to nie są duże ale nie można ich w 100% wykluczyć). Pewność daje test ciążowy po przynajmniej 14 dniach od stosunku ( lub wykonany kilka dni po opóźnianiu się krwawienia miesiączkowego). Pozdrawiam