Ryzyko ciąży po stosunku w czasie 7-dniowej przerwy przy regularnym stosowaniu tabletek

Witam czy przy braniu tabletek Yasmin (jedno opakowanie,12.08 zacznę kolejne) bardzo regularnie,codziennie ta sama godz nawet co do minuty istnieje szansa na zajście w ciążę podczas 7dni przerwy i w dniu kiedy była miesiączka? Dodam jeszcze że nie był to stosunek w którym mój partner doszedł i miał wytrysk. Był we mnie bez prezerwatywy ok paru sekund.Czy przy braniu tabletek należy jeszcze liczyć dniu płodne,czy owulacja nie występuje? Czy należy korzystać jeszcze z prezerwatywy? Pozdrawiam

Lek. Marta Gryszkiewicz

Biorąc tabletki nie ma owulacji, nie ma więc dni płodnych. W czasie przerwy też jest Pani chroniona.