Ryzyko ciąży po założeniu ubrań mokrych od spermy

Czy po stosunku oralnym gdy wytrysk był na ubrania które po chwili na siebie włożyłam mogło dojść do przedostania się nasienia i zajścia w ciążę?

Każda forma seksu, gdzie doszło do wytrysku może zakończyć się ciążą, choć ryzyko jest bliskie zeru. Proszę pamiętać, że wydzielany przez Panią śluz to dobre środowisko a zarazem droga dla plemników. Zdarza się że i dziewice chodzą w ciąży. Przyczyna jest dokładnie taka sama.