Ryzyko ciąży podczas pettingu u 23-latki

Witam, chciałabym się dowiedzieć, czy jest ryzyko zajścia w ciążę, jeżeli podczas pettingu z partnerem 'jeździłam' ręką po jego członku, poczułam coś wilgotnego, zgaduję, że płyn preejakulacyjny, w niezbyt dużych ilościach. Wytarłam ręce w pościel, ok 4 godzin później trzymaliśmy się za ręce a mój partner wkładał mi palec do pochwy. Czy jest ryzyko, że coś mogło się tam przedostać wraz z jego palcem? dodam, że on nie dotykał swojego penisa.

Magdalena StusiĹska

Oczywiście nigdy nie można w 100% wykluczyć ryzyka ciąży, jednak w tym przypadku jest ono znikome.