Ryzyko ciąży w wyniku pierwszego stosunku

Wczoraj doszło do mojego pierwszego stosunku bez zabezpieczenia, wytrysk nastąpił po wyjęciu członka z pochwy, ale na moje majtki które od razu po stosunku założyłam. Mam nieregularny okres według kalendarza w moim telefonie nie powinnam mieć wtedy dni płodnych. Czy mogło dojść do zapłodnienia? wiem że to jest pogmatwane po prostu się denerwuje

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, pomimo wszystko zalecałbym wykonanie testu ciążowego za 2-3 tygodnie oraz ewentualna wizyte u ginekologa w razie pozytywnego testu. Pozdrawiam