Ryzyko ciąży w wyniku stosunków z prezerwatywą i bez

Od 2 miesięcy uprawiam seks z chłopakiem, dość często robimy to bez zabezpieczenia, jednak częściej z. Nigdy nie spuścił się we mnie ani nie miał kropelkowania (chociaż do końca nie jestem pewna czy ono nie nastąpiło) Dodam, że nie jestem przebita. Jaka jest szansa na zajście w ciąże?

Lek. Tomasz Budlewski

Przebita? Jeżeli odbył się stosunek płciowy to nawet jeżeli nie było wytrysku to istnieje ryzyko ciąży.