Ryzyko ponownego uduszenia pępowiną płodu w kolejnej ciąży
Witam serdecznie, Moje dziecko zmarlo w 38 tc przez uduszenie pepowina. Czy mam szanse ze ta sytuacja nie powtorzy w kolejnej ciazy ? Jaki jest odsetek procentowy takich sytuacji?

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Oczywiście że ma Pani szansę na prawidłowa ciążę i poród, procent takich przypadkow jest niewielki.
Pozdrawiam