Poród martwego płodu w 38. tc

Witam, Miesiąc temu urodziłąm cókę w 38 tc niestety martwą . Była owinięta pępowiną co spowodowało uduszenie. Chce znów zajść w ciążę, ale strach pozostaje. jakie jest prawdopodobieństwo że znów to się powtózy? czy częśto zdarza się taka sytuacja w kolejnej ciąży?

Piotr Pilarski

Prawdopodobieństwo jest takie same jak u każdej kobiety. Taka sytuacja zdarza się bardzo rzadko.

Pozdrawiam.