Narodziny martwego dziecka

Witam. Urodziłam martwą córeczkę - udusiła się pępowiną - sześć razy owinięta pępowiną wokół szyi na ścisk zgon-27.08.2016r. a po podaniu oksytocyny poród był 28.08.2016 r. W czwartek byłam na ktg i u lekarza i niby było wszystko dobrze a kilka dni przed wizytą ruchy poranne były słabe -dopiero jak ja na boki poruszałam to naliczyłam 15-20 razy. W 38tyg byłam w szpitalu wód miałam 7,5 zwiększyły się do 10 wypisali. Czy coś ukryli? Nic nie widzieli?Jakie mam zrobić badania i jak liczyć ruchy ?

Lek. Tomasz Budlewski

a czy czuła Pani gwałtowne ruchy dziecka? co było przycyzną zgłoszenia się do szpitala w sobotę? proponuję udac się do lekarza ginekologa aby porozmawiać/przeanalizować całą sytuację.