Ryzyko poronienia i spadek betaHCG

Witam ,jestem w ciazy i to mnogej , wg daty okresu jestem w 6/7 tyg ciazy, jednak nadal nie widać zarodka lekarz mnie wysłał na usg do szpitala bo lepszy jest sprzet i Pani pow ze jest to przełom 5/6 tyg i ze w ciaży blizniaczej pozniej widac zarodek , jednak od tyg plamiłam na brazowo nastepnego dnia zaczełam krwawic lekarz na SOR pow ze jest to ciaza pojedyncza a beta hcg spadła z 7500 do 7200 w ciagu tygodnia , biore dufason a lekarz kazal czekac na poronienie, czy to mozliwe nie ma nadzieji

Aleksander Ropielewski

Nie mogę się jednoznacznie wypowiedzieć, jednak spadek beta hCG wskazuje na obumarcie jednego z zarodków lub obumarcie ciąży pojedynczej.