Ryzyko poronienia i spadek betaHCG
Witam ,jestem w ciazy i to mnogej , wg daty okresu jestem w 6/7 tyg ciazy, jednak nadal nie widać zarodka lekarz mnie wysłał na usg do szpitala bo lepszy jest sprzet i Pani pow ze jest to przełom 5/6 tyg i ze w ciaży blizniaczej pozniej widac zarodek , jednak od tyg plamiłam na brazowo nastepnego dnia zaczełam krwawic lekarz na SOR pow ze jest to ciaza pojedyncza a beta hcg spadła z 7500 do 7200 w ciagu tygodnia , biore dufason a lekarz kazal czekac na poronienie, czy to mozliwe nie ma nadzieji

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Nie mogę się jednoznacznie wypowiedzieć, jednak spadek beta hCG wskazuje na obumarcie jednego z zarodków lub obumarcie ciąży pojedynczej.