Ryzyko samoistnego porodu przedwczesnego

witam, odebrałm dzis wyniki badan genetycznych,ryzyko wszystkich trisomni jest bardzo niskie, ale zaniepokoilo mnie "ryzyko SAMOISTNEGO PORODU PRZEDWCZESNEGO PRZED 34 TYGODNIEM CIAZY" wyszlo zaledwie 1:138... jakie czynniki powoduja, ze to zagrozenie jet takie duze? i moje drugie pytanie dotyczny wyniku DUCTUS VENOSUS PI- wynosi 1,400, na podziałce obok wynik zaznaczony jest na prawym krancu kreski, czyli jakby byl ponad nome, cotooznacza? wszystko inne jest w normie, z gory dziekuje za odp.

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Określenie dokładnych odpowiedzi na Pani pytanie wymaga badania lekarskiego. Proszę udać się do ginekologa.