Ryzyko wystąpienia skutków ubocznych podczas stosowania Tetralysal

Witam, wczoraj byłam u dermatologa-przypisał mi tetrarysal, dużo czytałam w Internecie i boję się to zażywać, skutki uboczne okropne..boję się czy mi pomoże..dodam, ze wcześniej brałam dalekim przez prawie rok u innego lekarza-efekty były, ale póki brałam, nie mam tragedii na twarzy, po prostu dużo zaskornikow i podskornych rzeczy.Czy to prawda ze po tetrysalu mogę mieć problem z zajściem w ciążę? Bardzo proszę o fachową poradę...

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza zalecającego powyższe leczenie. proponuje oprozmawiac aby lekarz prowadzacy mógł się wypowiedzieć dlaczego takie a nie inne leczenie.