Ryzyko zajścia w ciążę po pettingu i umyciu rąk po wytrysku

Witam mam takie pytanie. Robiłam sobie przyjemność z chłopakiem najpierw ja mu "zwaliłam" po czym poszedł umyć ręce i ja razem z nim następnie on zrobił mi 'palcówkę'. Moje pytanie jest takie czy od tego nie zajdę w ciąże? Czy możliwe jest by po umyciu rąk znajdowały się jeszcze na nich plemniki?
KOBIETA ponad rok temu

Mgr Kamila Drozd Psycholog

Witam! W opisanym przez Panią przypadku nie ma ryzyka zajścia w ciążę. Nie doszło do penetracji pochwy członkiem. Po zaspokojeniu partnera oboje poszliście umyć ręce - na pewno na dłoniach nie zostały żadne plemniki, którymi partner mógłby Panią zapłodnić. Proszę spokojnie czekać na miesiączkę. Pozdrawiam!