Ryzyko zajścia w ciążę po uprawianiu pettingu w czasie miesiączki

Witam, tydzień temu uprawiałam ze swoim chlopakiem petting, miałam wtedy pierwsze dni okresu i włożony tampon. Nie bylo wytrysku, jednak chłopak dotykał swojego penisa, a po jakims czasie wkladał palce do pochwy. Możliwe, że ja również dotknęłam pochwy po tym, jak dotykałam penisa. Przed zmienieniem tamponu umyłam ręce. Czy jest możliwe, abym była w ciąży?

Witam serdecznie!
Opisywane postępowanie było ryzykowne jedynie w niewielkim stopniu. W obecnej sytuacji, gdy zbliżenie miało miejsce w pierwszych dniach cyklu, ryzyko to zostało obniżone prawie do zera. Proszę zauważyć, iż w pierwsze dni cyklu zazwyczaj są jednak niepłodne.
Pozdrawiam