Ryzyko zakażenia po seksie oralnym

Witam, 3 miesiące doszło do sytuacji. Kobieta zadowalala mnie ja jej nie dotykałem robiła mi tzw. Loda nic więcej . Nie pamiętam czy miałem prezerwatywe doszedłem w jej ustach wszystko trwało około 30 sekund. Czy istnieje jakieś rryzyko zakażenia? Przez te 3 msc. Raz byłem przeziębiony nie miałem wysokich Temperatur Ciała. Czy mam mieć jakiekolwiek podstawy do obaw? Bardzo bym prosił o jasna odpowiedz co do tego przypadku

Renata GrzechociĹska

Istnieje ryzyko infekcji jeśli jednak dotychczas się nie rozwinęła myślę, że nie ma powodów do obaw.