Ryzyko zarażenia chorobami poprzez włożenie palca do pochwy prostytutki

Witam, wczesniejsze pytanie zle sformulowalem, tzymalem palce przez jakies 15sekund w pochwie prostytutki ale na palcu nie mialem wydzieliny sluzowej, mialem niedrobna ranke na palcu czy jest mozliwosc zakazenia sie hiv, aids, lub jakimis innymi chorobami jezeli tak to jakimi i jakie jest prawdopodobienstwo zarazenia sie? z Góry dziękuję za odpowiedz bardzo sie boje Pozdarwaim.
ponad rok temu

Lepiej zabezpieczyć palec/palce osłonką, czyli prezerwatywą...
Chora kobieta może być źródłem zakażenia, jeśli przerwana jest ciągłość skóry.
Proszę pamiętać, że chorują kobiety wszystkich zawodów, bez wyjątku...
A są zarażane zwykle przez mężczyzn...