Rzadkie włosy od urodzenia u 16-latki

Witam. Moja córka ma 16 lat, od urodzenia ma rzadkie włosy. Nie wiemy co mamy zrobić, żeby miała chociaż do ramion. Chciałabym prosić o jakieś rady dotyczące wzrostu włosów, co używać, co robić, czego nie. :)

Niewykluczone, ze corka cierpi na tzw. problem luźnego (wolnego) anagenu. Ostateczna diagnoze jest w stanie jednak postawic dermatolog specjalizujacy sie w problemach wlosow.