Sącząca się rana koło sutka

Witam, Chciała bym się dowiedzieć paru rzeczy. Od dwóch tygodni na piersi nie daleko sutka zrobiła mi się rana około 1,5 cm. Ciągle krwawi i siączy,czy to są początki czerniaka piersi, bo jest takie podejrzenie przez dermatologa,mam wizytę w poniedziałek z chirurgiem onkologiem i się bardzo boję. proszę rozwiązać moje obawy.

Jak wyobraża sobie Pani postawienie przeze mnie rozpoznania na odległość z Warszawy do Wrocławia bez obejrzenia Pani Choroby??? , zż