Ropne upławy i bolesność brzucha w przebiegu raka

Witam. Moja mama choruje na raka. Pół roku temu usunięto jej pęcherz i kobiece narządy. ostatnio przerzut poszedł do stawu biodrowego. po radioterapi guz się zmniejszył. od 3 mcy mama narzeka na mocny ból pochwy i ropne upławy. tomograf jamy brzusznej nie wykazał przerzutów w tamtej części. ginekolog tez badał ale przepisał tylko gynalgin i stwierdził że on tam nic takiego nie widzi. no więc skąd ten ból ? jakiś stan zapalny ? no i te upławy? skąd ? jak boli to mama nie może nawet siedzieć

Jak wyobraża sobie Pani postawienie przeze mnie rozpoznania na odległość bez zbadania pacjentki , jeśli nie był w stanie tego zrobić lekarz badający??? NIE JESTEM JASNOWIDZEM!!! Proponuje skontaktować się z onkologiem prowadzącym , zż