Guzek w okolicy sutka a wynik biopsji gruboigłowej piersi

Witam, dwa i pół roku temu miałam biopsję grubo igłową prawej piersi. Wszystko jest w porządku. Byłam na kontroli w listopadzie, było zrobione USG i jest dobrze. Kilka dni temu zauważyłam tym razem na lewej piersi tuż obok sutka jakby siniaka a pod nim wyczułam guzka. Nie uderzyłam się . Co to może być?

Jak mogę odpowiedzieć na odległość Warszawa - Kraków bez zbadania Pani??? PROSZĘ UDAĆ SIĘ DO GINEKOLOGA , KTÓRY ZBADA PANIĄ!!! zż