Co może oznaczać twardy guzek w piersi?

Witam od jakiegoś czasu mam twardego guzka w prawo piersi na granicy sutka .. byłam z tym u ginekologa po badaniu usg stwierdził że to wlukniak . Stwierdził że mam poczekać do czerwca i znów przyjść na kontrolę . Z tym ze od 2 dni nad tym skra jest czerwony jakby siniak pojęcia nie mam jak to określić miejsce jest czerwone i ciepłe . Czy może się coś z tym dziać ? Nie ukrywam ze nie specjalnie uwierzylam lekarzowi ze to jest nic takiego

Lek. Michał Lenard

Przy takich objawach sugeruję kolejną wizytę u lekarza w najbliższym możliwym terminie. Lekarz Panią zbada i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Konieczna może być dodatkowa diagnostyka - kolejne USG, lub biopsja. Pozdrawia!