Wynik biopsji piersi 51-latki
wynik biopsji piersi .631761 Fragmenty miąższu sutka z włóknieniem oraz z fragmentami ściany torbieli objętej ziarniną i odczynem resorpcyjnym . Co oznacza taki wynik . Lekarz mówił że dobry i za pół roku USG Opis usg przed biopsją był oznaczony Birads 4a

KOBIETA, 51 LAT ponad rok temu
Kompletnie nie znam przebiegu choroby!!! JAK WIĘC MOGĘ COKOLWIEK ODPOWIEDZIEĆ????? SORRY,ALE NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!!!! zż
Lek. Zbigniew Ĺťurawski
Szanowna Pani - ja zaproponowałbym usunięcie zmiany ( brak co prawda w Pani opisie wielkości - to ma duże znaczenie - zmiana histologicznie nie jest podejrzana). Alternatyna metoda - coroczne kontrole z biopsją - cały czas niepewność.
Pozdrawiam serdecznie, dr.n.med.Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków