Sącząca się rana na brodzie po żarze z papierosa

Witam. Mam takie pytanie. W lipcu tego roku kolega tak trzymal papierosa ze ten zar z niego zostal mi na brodzie, szybko sciaglam ale i tak mi przypaliło ta brode, sączyło sie przez jakis tydzien a potem i do teraz mam czerwone to miejsce, tak jakby to bylo takie odstajace od skory ale to minimalnie. Myslalam ze bede miec strupka potem zejdzie i zostanie blizna na skorze a to jest takie dziwne. To nie strup. Nie wiem co z tym zrobić.
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Być może doszło do bakteryjnego nadkażenia rany, o której Pan pisze. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który dokładnie obejrzy zmianę i być może zdecyduje o konieczności wdrożenia miejscowej antybiotykoterapi.