Samoczynne podskakiwanie palca u 35-latka

Witam Mam 35 lat od paru tygodni co jakiś czas w lewej ręce zaczyna mi zamoczynnie posmakować srodkowy palec gdy to sie dzieję czuje na przedramieniu od strony dłoni jak by mi sie ścięgno samo poruszało i wtedy w tym samym czasie podskakuje palec.Probowalem pić magnez czasem przechodzi a czasem jest tak caly dzień z odstepami raz paru minut raz paru godzin. Powinienem się tym przejmować czy to poprostu z przepracowania i stresu pracuje na wysokościach ale nigdy wcześniej tak się nie działo Artur

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem przepracowania, zaburzeń elektrolitowych jak i patologii w obrębie układu mięściowo-stawowego. Warto skonsultować się z lekarzem, który podczas bezpośredniej wizyty zbierze wywiad, zbada Pana oraz pokieruje dalszym postępowaniem.