Samodzielne zmienianie opatrunku przy wrastającym paznokciu

Witam :) mam problem z wzrastającym paznokciem, dziś miałem zabieg, lekarz zlecił samodzielne zmienianie opatrunku, i mam takie pytanie czy po pierwszym zdjęciu opatrunku mogę umyć nogę konkretniej ten chory palec ? i po jakim czasie należy zmienić pierwszy opatrunek ? z góry dziękuje za odpowiedź

Piotr Pilarski

Pierwszy opatrunek należy zmienić na drugi dzień. Przemywać najlepiej octeniseptem.

Pozdrawiam.