Samopoczucie w 13. tygodniu ciąży

Witam , jestem w 13 tygodniu ciazy, chcialabym zapytac kiedy zaczne czuc , ze w niej jestem Po brzuchu ani śladu , czuje sie dobrze . Zaczynam sie martwic, ze bedac w ciazy czuje sie tak samo jak przed ciaza . Pozdrawiam D.

Aleksander Ropielewski

Trudno powiedzieć jest to kwestia bardzo indywidualna, jednak około 20 tygodnia na pewno zacznie Pani odczuwać, że jest w ciąży.