Schodzenie skóry między palcami z powodu obuwia roboczego z blachą

Witam. Od kilku dni zaczęła mi schodzić skora między palcami. Gdy chodzę po domu to odczuwam pieczenie. Wydaje mi się ze to może być odparzenie, a wszystko to przez obuwie robocze z blachą, które noszę codziennie po 8 godzin, ciężkie, niewygodne, nie przewiewne. Nie dosyć ze mam już odcisniete paznokcie u stóp od tych butów, to jeszcze ta schodzaca skora. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na wizytę do lekarza dermatologa, po obejrzeniu zmian lekarz postawi diagnozę.

Prosze w obuwiu roboczym zastosować wkładki skórzane oraz talkowac stopy. I koniecznie zmienić rozmiar buta jesli ma Pan odciśnięte paznokcie