Ścieńczenie przyczepu mięśnia nadgrzebieniowego w typowej lokalizacji
Badanie usg;Ścieńczenie przyczepu mięśnia nadgrzebieniowego w typowej lokalizacji,mięsień podgrzebieniowy-częściowe uszkodzenie z wyraźnąurazową impresjąguzka większego kości ramiennej. W kaletce podbarkowej ślad płynu. Moje pytanie brzmi jakie leczenie mnie czeka w takiej sytuacji ?

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Witam.
Prawdopodobnie konieczna będzie artroskopia. Jednak najlepsze leczenie dobierze, ortopeda, który zobaczy wynik badania
Pozdrawiam