Seks 3-tygodnie po porodzie a ciąża

Witam. Jestem w bardzo trudnej sytuacji. Otóż trzy tygodnie po porodzie kochałam się z chłopakiem z prezerwatywa ale niestety pękła ona i wytrysk był tak jakby na zewnątrz. Moja pytanie brzmi, czy mogę być w ciąży? Dodam że karmilam moje dziecko przez dwa miesiące piersią na żądanie. Jestem już dwa miesiące i dwa tygodnie po porodzie. Nie mam dalej miesiączki a mojego maluszka już przez dwa tygodnie nie karmię piersia.

Aleksander Ropielewski

Z opisu sytuacji nie wynika, aby była Pani w ciąży, jednak pewnosć można mieć po przeprowadzeniu badania USG ginekologicznego.