Seks 8-tygodni po porodzie a ryzyko ciąży

Czy istnieje szansa poczecia? Odbylismy z zona stosunek 8 tygodnia po narodzinach naszej corki. Jednoczesnie, tydzien wcześniej, zona zaczela przyjmowac tabletki anty jednoskladnikowe limetic, tak, ze w dniu stosunku byla 4 godziny po 8 tabletce. Pierwsza tabletka zostala przyjeta w nieznanym dniu cyklu, gdyz ciagle nie bylo pierwszej miesiaczki po porodzie. Prosze o odpowiedz. Dodam, ze podczas stosunku nie doszlo do wytrysku. Dziekuje i pozdrawiam.

Jeżeli żona karmi piersią to miesiączka po porodzie może się opóźnić. Ryzyko zajścia w ciążę jest wyjątkowo znikome ale istnieje.
Pozdrawiam.