Krwawienie a ciąża 8 tygodni po porodzie

Witam moje pytanie kieruje w takiej sprawie jestem 8 tygodni po porodzie jeszcze czasami krwawie i mam problem bo czy moge zajść juz w ciąże po stosunku boje się. Proszę o szybka odpowiedz.

Witam,
najpewniej to odchody połogowe.
Ciąża możliwa będzie gdy pojawi się "prawidłowa" miesiączka, jeżeli karmi Pani piersią to raczej nie ma jeszcze owulacji i nie będzie możliwości ciąży.
Jednak jeżeli krwawi Pani nieustannie od porodu - wskazana kontrola u ginekologa.