Seks analny a drożdżaki

Witam, potrzebuje porady lekarza/y. Mam wówczas problem,uprawiałam stosunek analny i oralny(nie pierwszy raz)nigdy nic mi się nie działo,ale nie tym razem.Po 2 dniach dostałam objawy: pieczenie i swędzenie odbytu i pochwy,opławy bardzo gęste lub bardzo rzadkie,ból odbytu bardzo mocny,że się siedzieć nie da rady a o załatwianiu nie ma mowy,przy oddawaniu moczu pieczenie,wyskoczyły mi(krostki,pryszcze lub mini guzki)w okolicach odbytu i pochwy bolące.Byłam u lekarza lekarz stwierdził drożdżaki.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie.

Nawet obustronne zachowanie higieny nie gwarantuje pełnego zabezpieczenia przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Rozumiem, że otrzymała Pani zalecenia od lekarza.
Specjalizacje zajmujące się takimi problemami to dermatologia i wenerologia, ginekologia i ewentualnie
urologia. Życzę szybkiego ustąpienia dolegliwości i całkowitego uleczenia.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.com