Seks analny a zakończenie stosowania plastrów Evra

Witam. Zakończyłam stosowanie plastrów Evra w niedzielę, w czwartek dostałam okres. Kilka godzin przed okresem uprawiałam seks analny i partner ocierał się również penisem o moje wargi sromowe, ale nie doszło do penetracji pochwy, nie było też wytrysku. 4 dni po tym stosunku zażyłam EllaOne, gdyż nie nakleiłam plastra w nowym cyklu (chcę zmienić antykoncepcję). Czy istnieje ryzyko ciąży? Pozdrawiam, O.

Piotr Pilarski

Istnieje ryzyko, choć jest niewielkie. Sugeruję wykonać test ciążowy 14 dni po stosunku.

Pozdrawiam.