Seks analny po odstawieniu tabletek a możliwość zajścia w ciążę

Witam. Przestalam brac tabletki anty na koniec czerwca. Osmego dnia kochalam sie z partnerem analnie do konca. Czy pomimo tego ze to byl sex analny i gdyby sperma wyplynela to jest mozliwosc zajscia?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli istniało prawdopodobieństwo przedostania się nasienia do dróg rodnych to należy liczyć się z ryzykiem ciąży. W razie wątpliwości proszę wykonać test.