Czy seks analny może zakończyć się ciążą?

Witam!
Jakiś czas temu uprawiałam z narzeczonym seks analny. Nie zakończył się on wytryskiem! O ile dobrze pamiętam, po wszystkim umyłam się (tak na wszelki wypadek, gdyby pojawiła się płyn ejakulacyjny, którego nie dostrzegłam ani nie wyczułam ).
Dziś spóźnia mi się okres 4 dzień. W zeszłym miesiąc dostałam go kilka dni szybciej.
Czy powinniśmy obawiać się nieplanowanej ciąży?

ponad rok temu

Witam serdecznie,
Preejakulat (wydzielina gruczołów opuszkowo-cewkowych oraz gruczołów cewkowych wydzielających śluz, wydobywająca się z penisa podczas pobudzenia seksualnego), może zawierać małe ilości plemników o upośledzonej ruchliwości.
W Pani przypadku istniało małe prawdopodobieństwo przedostania się preejakulatu do dróg rodnych. Zatem prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo małe. Aby rozwiać wątpliwości proponuję wykonanie testu ciążowego.

Pozdrawiam