Niekontrolowany wyciek spermy. Jak temu zaradzić?

Witam. Mam 25 lat i odkąd pamiętam (oczywiście od kiedy to już było możliwe), mam problem z niekontrolowanym wytryskiem (jeśli można to tak nazwać). Otóż mój problem wiąże się z tym, że jak się podniecę, to bez względu na to, czy staram się temu zapobiec czy nie, wycieka mi sperma z penisa. Wyciek ten nie bardzo można ograniczyć, przynajmniej ja nie bardzo potrafię. Jest to dla mnie naprawdę uciążliwe w przypadku  kiedy przytulę się do partnerki albo choćby nawet jestem w jej pobliżu. Czy jest jakaś szansa albo chociaż nadzieja na to  że mogę się pozbyć mojego wstydliwego problemu?Jeśli tak, to co powinienem zrobić i jeśli trzeba, to do jakiego lekarza zwrócić się o pomoc? I czy mógłby mi ktoś wyjaśnić, na jakie zaburzenie cierpię? Proszę o odpowiedź.
25 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Płyn, jaki opisujesz to najprawdopodobniej preejakulat. Jest to wydzielina gruczołów opuszkowo-cewkowych oraz gruczołów cewkowych wydzielających śluz, wydobywająca się z penisa podczas pobudzenia seksualnego, pełniąca funkcję naturalnego lubrykantu.
Proszę się nie martwić, gdyż jest to czysta fizjologia.
Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl