Seks i masturbacja po operacji metodą laparoskopową żylaków powrózka nasiennego

WItam , 4 dni temu miałem operacje metoda laparoskopowa na zylaki powrozka nasiennego.Moje pytanie jest takie, mianowcie po jakim czasie od zabiegu moge uprawiac sex i sie masturbowac?

Witaj jestem psychologiem - seksuologiem , ale myślę że musisz zapytać lekarzy , którzy s ą na forum danej specjalności , natomiast kilka dni po wyjściu ze szpitala to wystarczający okres aby zacząć uprawiać seks. Pozdrawiam

Mgr MaĹgorzata Julianna Oktawiec

Witam, spokojnie - dopuszczalna jest aktywność seksualna w tym okresie..
Pozdrawiam, Wojciech Kawiorski, chirurg