Seks w 18 dniu cyklu a ciąża

Mam taki problem. 05.12.2014 <18 dnia mojego cyklu które trwają 25 dni> doszło do mojego 1 stosunku bez zabezpieczeń. 11.12 rano zrobiłam test ciążowy który wyszedł negatywnie a wieczorem dostałam okres jednak on był bardzo skąpy i brązowawy. 16 dni po wykonałam badanie beta hcg wynik to <0,100 pózniej okres miałam 2 razy regularnie. Jednak na ciele miedzy innymi na lewej piersi pojawiły się drobne plamki takie jakby brązowe i suche. Czy nie jestem w ciązy a te plamki to objaw czegoś innego?

Renata GrzechociĹska

B-hcg wykluczyło ciążę. Dlatego proponuję udać się do dermatologa w celu oceny zmian.