Seks z wytryskiem podczas miesiączki a prawdopodobieństwo zapłodnienia

witam, kochałam się bez zabezpieczenia podczas miesiączki, dwa dnipod rząd i za każdym razem doszło do wytrysku, czy jest możliwość zajscia w ciąże./?

Witam! Nie można wykluczyć ryzyka zajścia w ciążę podczas miesiączki, szczególnie jeśli cykle są krótsze niż 26 dni. W przypadku dłuższych cykli nie jest to ryzyko duże, aczkolwiek tak jak napisałam na wstępie, nie można go wykluczyć.