Senność, ból kręgosłupa, mdłości i dreszcze a prawdopodobieństwo infekcji

Od dwóch dni boli mnie kręgosłup (co nie jest nowością, bo przy moim trybie pracy przynajmniej raz na miesiąc mam bóle karku i migrenowe). Ale tym razem czuje sie bardzo źle, ciagle śpie, jestem solobiona, mam mdlosci, dreszcze i strasznie chce mi sie pić. Czy to wirus? Mam iść do lekarza czy samo przejdzie?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który po dokładnym badaniu zleci odpowiednie badania laboratoryjne, od których może zależeć dalsza diagnostyka.
Pozdrawiam