Senność i apatia a interpretacja wyniku USG tarczycy
Witam. Mam na imię Iwona .Od kilku miesięcy czuję się apatyczna i senna. Endokrynolog jeszcze nie przyjmuje , a chciałabym wiedziec czy jestem chora czy nie , czy ktoś mi pomoże? USG Tarczyca dwupłatowa , jednorodna mała, normoechogeniczna, grubośc cieśni 2 mm, TSH 3.372, FT4 16.53, FT3 2.31, Anty TG

KOBIETA ponad rok temu
Lek. Magdalena Pikul
88 poziom zaufania
Witam!
Podane wyniki badań hormonalnych stanowią normę. Wynik badania USG również jest prawidłowy. Proszę jeszcze o dopisanie wyniku anty TG, którego Pani nie dokończyła w poście. Może warto zrobić zwykłe badanie morfologiczne krwi celem szukania innej przyzczyny Pani osłabienia. Pozdrawiam