Wynik badania poziomu TSH a wynik USG tarczycy
Witam proszę o interpretację moich wyników badań tsh 1,61 ft4 1,36 ft3 3,48 anty tpo 14,57 anty to 15,9 mam również guzki normoechogeniczne na prawym płacie i w obrębie ciesni tarczyca niejednorodna normoechogeniczna

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Wyniki hormonów są prawidłowe. Do wyników przeciwciał nie mogę się odnieść gdyż nie podała Pani norm panujących w laboratorium w którym wykonywała Pani badanie. Możliwe, że są to guzki obojętne tarczycy.
Pozdrawiam.